Firma bukmacherska STS ma 30 PLN dla każdego typera, który będzie aktywnie obstawiał mecze od poniedziałku do niedzieli. Szczegóły promocji dostępne już teraz!

STS wynagradza obstawianie. Co tydzień 30 PLN dla każdego typera!
STS wynagradza obstawianie. Co tydzień 30 PLN dla każdego typera!

STS rozdaje graczom po 30 PLN!

Bukmacherzy bardzo rzadko pozwalają graczom na odbieranie premii za obstawianie. W końcu to właśnie stawianiem kuponów zajmują się typerzy i robią to bez przerwy.

Bukmacher STS przygotował dla graczy premię w wysokości 30 PLN tygodniowo dla wszystkich, którzy między poniedziałkiem a niedzielą obrócą co najmniej 200 PLN.

Kod promocyjny BetFan 2019
Kod promocyjny BetFan 2019

W promocji bierze się pod uwagę tylko kupony z kursem co najmniej 1.85. Stawka nie ma tutaj znaczenia – można grać za duże albo niewielkie pieniądze.

Bonus co tydzień. Wystarczy obstawiać mecze!

Z racji tego, że akcja dostępna jest do odwołania, będzie można w niej zgarnąć prawdopodobnie znacznie więcej niż jeden prezent bonusowy. 30 PLN co tydzień to w ciągu jednego miesiąca aż 120 PLN ekstra na obstawianie!

Jeżeli chcemy skorzystać z oferty bonusowej, krokiem pierwszym jest zapisanie się do niej. Zrobić to można na stronie www.STS.pl, klikając odpowiedni przycisk.

Aktywność gracza jest automatycznie monitorowana. Nie trzeba zatem nigdzie zgłaszać tego, że spełniło się warunki do otrzymania premii.

Dodatkowe pieniądze są przyznawane na początku każdego tygodnia. Jeden gracz w ciągu 7 dni nie może dostać więcej niż 30 PLN.

STS bonus 2020. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku braku konta na stronie www.STS.pl nie można wziąć udziału w tej promocji. Na szczęście, zapisanie się do legalnego bukmachera to w zasadzie niecałe 60 sekund pracy!

Każdy, kto chce zarejestrować się w STS, musi wypełnić formularz online na stronie www.STS.pl. Poza podaniem podstawowych danych przydaje się też kod promocyjny BETONLINE.

Jak wykorzystać kod promocyjny w STS? ZOBACZ VIDEO:

Wszyscy nowi gracze, którzy wykorzystają na starcie kod promocyjny BETONLINE, mogą liczyć na premię 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – nawet 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bez depozytu 2020. Kody promocyjne bukmacherów
Następny artykułJaki bukmacher ma najlepsze kursy w Polsce?
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)