Jeszcze tylko dziś, w środę 20 lutego, klienci marki TOTALbet mogą skorzystać z cashbacku na Ligę Mistrzów UEFA. Jak to zrobić?

Zacznijmy od tego, że tytułowa oferta specjalna skierowana jest do osób, które posiadają już swoje konto u wskazanego na wstępie bukmachera. Bez tego skorzystanie z opisywanej promocji jest po prostu fizycznie niemożliwe.

Nie masz jeszcze darmowego konta bukmacherskiego? Zarejestrujesz je na oficjalnej stronie internetowej TOTALbet. Zajmuje to dosłownie kilka minut. Wszystko dzieje się online, a już za samo założenie konta otrzymasz freebet o równowartości 25 PLN.

Wracając do akcji „Cashback 100 PLN na mecze Ligi Mistrzów”, jak łatwo domyślić się po jej tytule, polega ona na tym, że w razie porażki gracz otrzyma zwrot stawki. W tym przypadku dokładnie 50% wkładu do kwoty 100 PLN maksimum.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby kupon był objęty promocją? Jest ich zaledwie kilka. Oto one:

  • zakład SOLO lub AKO z salda głównego;
  • przedmeczowy lub na żywo;
  • stawka minimalna 50 PLN;
  • zdarzenia wyłącznie z oferty na Ligę Mistrzów UEFA;
  • nie dotyczy zakładów specjalnych np. Total Boost.

Ważną informacją jest również to, że każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jeden zwrot stawki. Środki w postaci bonusu pojawią się na koncie gracza automatycznie.

Na wykorzystanie środków bonusowych jest 30 dni. Zanim ich wypłata na konto bankowe będzie możliwa muszą zostać obrócone trzykrotnie na zakładach sportowych. Kupon zaliczany do obrotu musi składać się z minimum trzech zdarzeń i mieć kurs łączny 2,00 lub wyższy.

Na koniec warto przypomnieć, że nowi gracze TOTALbet mogą liczyć nie tylko na darmowy zakład, ale również na bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 500 PLN maksimum.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus bez depozytu. Limitowany kod promocyjny
Następny artykułEurowizja 2019 bukmacherzy typują. Kto wygra?