Interesujesz się sportem i jesteś przekonany, że mógłbyś czerpać z tej wiedzy zyski, ale boisz się zainwestować swoje pieniądze? Totolotek ma ofertę, która może przypaść Ci do gustu.

Totolotek daje bonus bez wpłaty!
Totolotek daje bonus bez wpłaty!

Na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce konkurencja z miesiąca na miesiąc jest coraz większa, a firmy prześcigają się w promocjach kierowanych do nowych graczy. Największą popularnością cieszą się oczywiście te, który nie wymagają ryzykowania własnych środków.

Z taką ofertą do swoich potencjalnych klientów wyszedł też legalny bukmacher Totolotek, który poza tradycyjną premią od depozytu oferuje też freebet o wartości 20 PLN. Jak po niego sięgnąć?

To banalnie proste! Gdyby nie to, że uczestnikami zakładów sportowych mogą być tylko osoby pełnoletnie, to z tym zdaniem poradziłoby sobie nawet dziecko. Wystarczy po prostu otworzyć konto u opisywanego bukmachera.

Cały proces rejestracji sprowadza się do wypełnienia formularza, w którym należy podać podstawowe dane osobowe, jak chociażby imię i nazwisko czy adres zamieszkania. Ponadto w celu weryfikacji tożsamości należy załączyć dwa skany/zdjęcia dowodu tożsamości. Jest to wymóg ustawowy.

Już tylko za założenie konta w Totolotku i jego pełną aktywację otrzymasz swoistą premię w wysokości zakładu bez depozytu o wartości 20 PLN. Nie musisz się nawet zgłaszać po należny freebet,  wszystko dzieje się automatycznie.

Pamiętaj, że dodatkowe środki nie mogą zostać od razu wypłacone na konto bankowe. Muszą wcześniej być postawione na zakłady sportowe. Wymagany jest trzykrotny obrót, a kupon bonusowy musi zawierać co najmniej jeden zakład o kursie minimalnym 2,00.

Oczywiście oferta powitalna Totolotka jest znacznie bogatsza, więc jeśli tylko zechcesz, będzie mógł sięgnąć po dodatkową premię. Bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 1000 PLN!

Zainteresowała Cię ta promocja? Jeśli tak i chciałbyś poznać więcej szczegółów lub po prostu jest zdecydowany na założenie konta w Totolotku, to możesz zrobić to na portalu internetowym opisywanej firmy.

Legalny bukmacher online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie znajdę aktualne newsy bukmacherskie?
Następny artykułLvBET z kalendarzem adwentowym!