Poniedziałki nie są ulubionymi dniami Polaków, a tym bardziej graczy zakładów bukmacherskich. forBET jednak znalazł sposób, żeby ten dzień jakoś umilić. Tylko dziś można odebrać tam premię w wysokości aż do 500 PLN!

Tylko dziś: premia aż do 500 PLN w forBET!
Tylko dziś: premia aż do 500 PLN w forBET!

Wspomniany bonus od depozytu jest oczywiście kolejną odsłoną akcji świątecznej legalnego bukmachera, który aż do Wigilii oferuje swoim graczom codziennie nowe promocje w ramach kalendarza adwentowego.

W poniedziałek 10 grudnia klienci tej marki mogą liczyć na premię od wpłaty w wysokości 50% aż do kwoty 500 PLN. Nie oznacza to jednak, że akcja ta jest dedykowana tylko tym, których stać na wpłacenie okrągłego 1 000 PLN.

Jest ona skrojona tak naprawdę na każdą kieszeń. Wystarczy bowiem depozyt już w wysokości 20 PLN, żeby załapać się na premię w ramach okołoświątecznej promocji forBET.

Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu bonusu wymagać on będzie aktywacji, która dokona się w momencie postawienia zakładów za wartość depozytu. Kupon taki musi mieć kurs minimalny 2,00.

Po jego rozliczeniu dostępne będą już dodatkowe środki, na obrót których jest dokładnie 14 dni. Również po kursie minimalnym 2,00. Z tym, że już nie jednokrotnie, a czterokrotnie.

Oczywiście do wzięcia udziału w akcji promocyjnej niezbędne jest posiadanie konta bukmacherskiego w forBET. Jeśli jeszcze go nie masz, to możesz je otworzyć na stronie internetowej forBET. W formularzu możesz też wpisać ekskluzywny kod bonusowy o treści: BETONLINE.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo znajdziemy w kalendarzach adwentowych 7 grudnia?
Następny artykułJak obstawiać esport z bonusem w Etoto?