Nowi klienci Etoto mogą liczyć na szczególne traktowanie. Legalny bukmacher przygotował bogatą ofertę powitalną, w skład której wchodzi między innymi bonus bez depozytu. Jak z niego skorzystać?

W Etoto bonus bez depozytu!
W Etoto bonus bez depozytu!

UWAGA! Opisywana promocja Etoto jest skierowana tylko do osób, które jeszcze nie założyły swojego konta u tego bukmachera. Jeśli już je posiadasz to akurat ten bonus bez depozytu nie jest dla Ciebie. Możesz jednak skorzystać z innych ofert specjalnych, których nie brakuje.

Oferta powitalna Etoto jest wyjątkowa i składa się z trzech części. Pierwszą z nich jest dodatkowe 20 PLN, które możesz uzyskać jeszcze przed dokonaniem pierwszej wpłaty. Jak to zrobić?

To banalnie proste. Wystarczy podczas procedury rejestracji wpisać w odpowiedni pole kod bonusowy o treści „ETOTO20FREE„, a freebet do wykorzystania w aplikacji mobilnej opisywanego bukmachera będzie do Twojej dyspozycji!

Oczywiście wcześniej konto musi zostać aktywowane a dane podane w formularzu rejestracyjnym zweryfikowane przez Etoto, ale to tylko brzmi skomplikowanie. W praktyce wystarczy podać dane osobowe, którymi posługujemy się na co dzień i przesłać skany dowodu tożsamości. Całość zajmuje dosłownie parę minut.

Freebet to jednak nie wszystko na co możesz liczyć, zakładając konto w Etoto. W ramach oferty powitalnej czekają na Ciebie również dwa bonusy, 100% i 200%, po które możesz sięgnąć po dokonaniu pierwszej i kolejnej wpłaty! Wszelkie szczegóły do znalezienia na stronie internetowej legalnego bukmachera.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy bonus na mecz Polaków w TOTALbet
Następny artykułBlack Friday z forBET!