Aż do września 2019 roku trwać będzie akcja bukmachera LvBET skierowana do fanów tenisa. W jej ramach można zgarnąć wygrane większe aż o 14%.

W LvBet +14% na rozgrywki tenisowe!

Tenisowy bonus

W telegraficznym skrócie, opisywana promocja tenisowa polega na tym, że legalny bukmacher LvBET dorzuci +14% do wygranych. Dotyczyć to będzie jednak tylko kuponów, które spełniają określone w regulaminie warunki.

Akcja dotyczy następujących zakładów sportowych tj. przedmeczowe, na żywo, pojedyncze i kombi. Przy czym tylko i wyłącznie w obrębie konkretnego wydarzenia.

W bieżącym tygodniu jest to turniej ATP London Queen’s Club, który potrwa do niedzieli do 23 czerwca, na kiedy to zaplanowano wielki finał.

WAŻNE! Promocją objęte są wyłącznie kupony postawione za środki z salda głównego w aplikacji mobilnej marki LvBET!

Pełen harmonogram opisywanej oferty specjalnej prezentuje się następująco:

Rejestracja w serwisie online

Jak łatwo się domyślić, udział w opisanej powyżej promocji jest możliwy tylko dla osób, które założyły swoje internetowe konto bukmacherskie u wskazanego operatora.

Wystarczy odwiedzić oficjalny portal legalnego bukmachera i wypełnić formularz rejestracji, w którym należy podać podstawowe dane osobowe.

Można wpisać też ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE”, dzięki któremu nowy gracz może zgarnąć większą premię powitalną.

Pakiet powitalny LvBET

W chwili obecnej LvBET oferuje swoim nowo zarejestrowanym klientom bonusy za dwa pierwsze depozyty. Pierwszy o równowartości 100% aż do 1000 PLN. Drugi 50% do 500 PLN dodatkowych środków na grę.

Użytkownicy, którzy skorzystają z kodu bonusowego, który podano powyżej, mogą liczyć także na darmowy zakład.

Freebet 20 PLN można otrzymać za samą rejestrację bez konieczności wpłacania własnych środków. Zainteresowany?


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 20 PLN w forBET za każdą bramkę Polski przeciwko Macedończykom!
Następny artykułKod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację