Bukmacher Totolotek przygotował konkurs dla swoich graczy, dzięki któremu można wygrać niezapomniany wyjazd na Bali!

Wszyscy na Bali... z Totolotkiem!
Wszyscy na Bali… z Totolotkiem!

Wszyscy na Bali!

Czerwcowa pogoda w Polsce potrafi sprawić wiele niemiłych niespodzianek, ale na Bali nie będziesz musiał się tym martwić. Wyjazd z Totolotkiem zaplanowany jest w dniach 16-24 VI 2019, a nagrodę główną możesz zdobyć już za jedynie 6 złotych!

Do promocji wliczają się wszystkie kwalifikacyjne kupony, które zostaną zagrane w punktach naziemnych bądź przez internet. W przypadku tej pierwszej metody obstawiania należy mieć przy sobie aktualną kartę Bet Clubu.

Wycieczki zgarną ci, którym uda się postawić wygrane kupony z najwyższymi kursami łącznymi. Nie można grać w tym przypadku żadnych „podpórek”, co jest dodatkowym utrudnieniem, a jednocześnie dodaje zabawie odpowiedniego smaczku!

Jak wygrać wycieczkę w Totolotku?

Kupon kwalifikacyjny:

  • Stawka dokładnie 6 złotych
  • Typy bez „podpórek” na 6 meczów jednej kolejki Ekstraklasy
  • Zgłoszony jako wygrany na adres e-mail organizatora

Promocja trwa od 1 lutego do 20 maja. Szczegóły na jej temat dostępne są cały czas na oficjalnej stronie Totolotka – zarówno w wersji tradycyjnej, jak i mobilnej.

Uwaga! Tutaj nie liczą się wirtualne mecze, a jedynie takie, które rozgrywane są w „realu”! Nie możesz także postawić sześciu promocyjnych zakładów na kilku kuponach!

Chcesz poznać najnowsze newsy bukmacherskie? Najlepszym sposobem jest zapisanie się do naszego systemu powiadomień, gdzie nie ma spamowania, a jedynie rzetelne informowanie o najważniejszych bonusach i ofertach u legalnych buków!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.