Bukmacher Totolotek przygotował konkurs dla swoich graczy, dzięki któremu można wygrać niezapomniany wyjazd na Bali!

Wszyscy na Bali... z Totolotkiem!
Wszyscy na Bali… z Totolotkiem!

Wszyscy na Bali!

Czerwcowa pogoda w Polsce potrafi sprawić wiele niemiłych niespodzianek, ale na Bali nie będziesz musiał się tym martwić. Wyjazd z Totolotkiem zaplanowany jest w dniach 16-24 VI 2019, a nagrodę główną możesz zdobyć już za jedynie 6 złotych!

Do promocji wliczają się wszystkie kwalifikacyjne kupony, które zostaną zagrane w punktach naziemnych bądź przez internet. W przypadku tej pierwszej metody obstawiania należy mieć przy sobie aktualną kartę Bet Clubu.

Wycieczki zgarną ci, którym uda się postawić wygrane kupony z najwyższymi kursami łącznymi. Nie można grać w tym przypadku żadnych „podpórek”, co jest dodatkowym utrudnieniem, a jednocześnie dodaje zabawie odpowiedniego smaczku!

Jak wygrać wycieczkę w Totolotku?

Kupon kwalifikacyjny:

  • Stawka dokładnie 6 złotych
  • Typy bez „podpórek” na 6 meczów jednej kolejki Ekstraklasy
  • Zgłoszony jako wygrany na adres e-mail organizatora

Promocja trwa od 1 lutego do 20 maja. Szczegóły na jej temat dostępne są cały czas na oficjalnej stronie Totolotka – zarówno w wersji tradycyjnej, jak i mobilnej.

Uwaga! Tutaj nie liczą się wirtualne mecze, a jedynie takie, które rozgrywane są w „realu”! Nie możesz także postawić sześciu promocyjnych zakładów na kilku kuponach!

Chcesz poznać najnowsze newsy bukmacherskie? Najlepszym sposobem jest zapisanie się do naszego systemu powiadomień, gdzie nie ma spamowania, a jedynie rzetelne informowanie o najważniejszych bonusach i ofertach u legalnych buków!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na ligę hiszpańską – tylko w ten weekend w LvBET!
Następny artykułOstatnia szansa na cashabck Premier League od TOTALbet!
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)