Uważasz, że znasz się na sporcie i chciałbyś spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich, ale boisz się ryzykować własne środki? Sprawdź nowy bonus w forBET, to może być propozycja właśnie dla Ciebie! 

Z forBET zaczniesz bez ryzyka
Z forBET zaczniesz bez ryzyka

Legalny bukmacher forBET po raz kolejny postanowił pozytywnie zaskoczyć. Tym razem przygotował bogatą ofertę powitalną, w skład której poza premiami uzależnionymi od wpłat własnych środków wchodzi także bonus bez depozytu!

Jak z niego skorzystać? Nie masz na to wiele czasu, bo akcja specjalna trwa zaledwie do końca miesiąca, dokładnie do godziny 23:59 w dniu 30 listopada, i długo może się nie powtórzyć.

Co trzeba zrobić, żeby załapać się na tę rzadką premię? Otóż całkiem niewiele. W zasadzie wszystko sprowadza się do otworzenia konta u legalnego bukmachera forBET i przejścia procesu weryfikacji. Cała procedura powinna potrwać zaledwie kilka minut.

Brzmi to dla Ciebie trochę jak czarna magia? To naprawdę nic trudnego. Wystarczy podać w formularzu rejestracyjnym podstawowe dane osobowe i przesłać skany dowodu tożsamości. Po aktywacji konta freebet 20 PLN będzie do Twojej dyspozycji.

Środki te trzeba wykorzystać w zakładach sportowych w okresie 7 dni od zaksięgowania na koncie bonusowym forBET. Przyznana premia musi zostać obrócona na kuponie o kursie minimalnym 2,00. Po spełnieniu tego wymogu środki te będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Pamiętaj, że przy zakładaniu konta możesz skorzystać nie tylko z oferty powitalnej skierowanej do wszystkich nowych graczy, ale też opcjonalnie z kodu specjalnego, który brzmi „BETONLINE”.

Nie masz konta w forBET? Możesz otworzyć je na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic bonus powitalny 2019
Następny artykułGdzie znajdę aktualne newsy bukmacherskie?