Z jakich typów bukmacherskich korzystać grając w STS?

Analizujesz bardzo dokładnie ofertę firmy bukmacherskiej STS? Wszystko wskazuje na to, że założysz konto w tym podmiocie hazardowym? Czy robiąc to nie popełnisz żadnego błędu pod kątem prawnym? Co można obstawiać w STS? Nie tylko własne typy bukmacherskie, ale także porady od innych graczy. Na co się konkretnie zdecydować? Sprawdź także poniżej, ile typów obstawiać na swoich kuponach bukmacherskich.

Czy warto w ogóle mieć konto w STS?

Bez wątpienia tak. Wszak jest to w tym momencie najlepsza firma bukmacherska. I raczej nie zapowiada się, by ten istotny fakt miał ulec zmianie. Obecnie STS jest zdecydowanie z przodu, jeśli chodzi chociażby o uzyskiwane wpływy ze swojej działalności. Dodatkowo ta firma bukmacherska króluje w kontekście popularności wśród graczy itd. Pytanie, czy STS jest bezpieczny jest zatem tak naprawdę retoryczne. Oczywiście bowiem, że tak! Ta firma bukmacherska działa na polskim rynku zakładów wzajemnych już od 1997 roku. To nie wszystko z ciekawostek. W poprzednim roku kalendarzowym STS zadebiutował na giełdzie. Jeśli zatem ktoś chce i ma ku temu możliwości, to może kupować akcje tej spółki. Oczywiście STS działa legalnie, na co ma stosowne papiery. Co istotne, możesz tam obstawiać zgodnie z przepisami na szereg dostępnych sposobów. Do wyboru jest choćby gra w punktach stacjonarnych. Tak samo, jak typowanie w sieci lub przy pomocy aplikacji mobilnej.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie typy wybierać?

W STS nie brakuje opcji także pod kątem rodzajów typów. I nie chodzi nam tutaj tylko o to, że masz okazję zdecydować się na granie kuponów solo, akumulowanych, czy systemowych (te ostatnie są przeznaczone dla bardziej zaawansowanych graczy). Możesz typować swoje przewidywania, ale nie tylko. Do wyboru są tak samo płatne typy VIP od ekspertów. Nie brakuje ich na rozmaitych stronach internetowych. Jak wybierać takie portale? Przede wszystkim decyduj się na współpracowanie tylko z najbardziej znanymi markami. Wybieraj strony internetowe posiadające spore doświadczenie. Im większa liczba aktywnych użytkowników, tym lepiej. To bowiem świadczy o tym, że dany portal jest popularny. A nie dzieje się to przypadkowo. Jeśli zdecydujesz się na płatne typy bukmacherskie, to musisz wziąć pod uwagę również statystyki konkretnego typera. Na takich portalach online zazwyczaj jest bardzo dużo opcji. Wybieraj doświadczonych typerów, którzy mają okazały yield.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Ile zakładów obstawiać na swoich kuponach?

Niektórzy myślą, że np. kupią pięć typów, wszystkie je umieszczą na kuponie akumulowanym i na pewno na tym wygrają. Tak to jednak nie działa. Nawet najwięksi fachowcy od bukmacherki mają pojedyncze wpadki. Ich sukces polega na tym, że osiągają dobre wyniki w dłuższej perspektywie czasu. Poza tym eksperci nie grają taśm. Przeważnie typują single lub ewentualnie duble. Ty powinieneś robić dokładnie tak samo, jeśli zależy Ci na osiąganiu satysfakcjonujących rezultatów. Warto zatem decydować się na kupony solo (jedno wydarzenie) albo duble (dwa wydarzenia).

Poprzedni artykułCzy typowanie online w Betfan jest proste?
Następny artykułGdzie szukać odpowiedzi na pytania pojawiające się podczas obstawiania zakładów?