Zaplanowane na wtorek 19 listopada (godz. 20:45) starcie Polaków ze Słoweńcami to już ostatni akord Eliminacji UEFA EURO 2020. Ściśle związana jest z nim oferta marki STS – zakład bez ryzyka do 200 PLN, który wygasa kilkadziesiąt minut po zakończeniu spotkania.

Z okazji meczu Polska – Słowenia zakład bez ryzyka w STS!

Rejestracja konta online w STS

Tytułowa promocja bukmacherska skierowana jest wyłącznie do graczy, którzy zdecydują się otworzyć swoje konto w serwisie online marki STS w dniach 15-19 listopada. Jeśli zarejestrowałeś je wcześniej, opisywana oferta nie jest dla Ciebie.

Samo założenie internetowego konta bukmacherskiego zajmuje zaledwie kilka minut i sprowadza się do wypełnienia formularza na oficjalnym portalu wskazanego operatora zakładów wzajemnych.

Poza danymi osobowymi trzeba przygotować też skany dowodu tożsamości, które umożliwią zweryfikowanie podanych informacji, co doprowadzi do pełnej aktywacji konta. Trzeba bowiem pamiętać, że zakłady bukmacherskie online dedykowane są jedynie osobą pełnoletnim.

Kod promocyjny BetFan 2019

Do 19 XI w STS darmowy zakład

Po założeniu konta bukmacherskiego gracz może zgłosić swój akces do promocji „Mecze Reprezentacji Polski. 200 PLN bez ryzyka”, w ramach której można zgarnąć cashback do 200 PLN za pierwszy zakład, jeśli ten okaże się przegrany.

Nie trzeba się nigdzie zapisywać, wystarczy postawić tzw. zakład kwalifikujący, co wymaga wcześniejszego wpłacenia środków, a następnie przejrzenia dostępnych wydarzeń sportowych i wybrania typu lub typów.

Gdy pierwszy kupon będzie przegrany organizator akcji zwróci stawkę w formie tzw. cashbacku. Zwrot stawki (pomniejszonej o 12% podatku) zostanie dopisany automatycznie bez konieczności zgłaszania się gdziekolwiek.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS kod promocyjny i do 1 200 PLN na start

Opisany powyżej zakład bez ryzyka łączy się z bonusem od pierwszego depozytu, z którego skorzystać mogą wszyscy nowo zarejestrowani gracze. Jego wysokość uzależniona jest od wysokości depozytu. Premia maksymalna to 100% do równowartości 1 200 PLN.

Bukmacher STS posiada też kod promocyjny, dzięki któremu można otrzymać darmowy zakład bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty własnych środków. Wystarczy w formularzu rejestracji wpisać hasło o treści „BETONLINE”, a freebet 29 PLN stanie się dostępny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

Poprzedni artykułPromo BetClic na Ligę Mistrzów UEFA. Tylko do 6 listopada!
Następny artykułTotolotek bonus bez depozytu dla nowych graczy 2020