Od początku sierpnia nowi gracze marki BetFan mogą skorzystać z kodu promocyjnego, dzięki któremu poza standardowym bonusem powitalnym można zgarnąć również zakład bez ryzyka. Na czym to polega?

Zakład bez ryzyka w BetFan

Kod promocyjny Betfan

Pierwszą premię na start w BetFan, w postaci tytułowego zakładu bez ryzyka, można zgarnąć tak naprawdę już podczas rejestracji internetowego konta bukmacherskiego.

Wystarczy w odpowiednim polu podczas wypełniania formularza w serwisie online wpisać ekskluzywny kod promocyjne o treści: „BETONLINE„.

Tu uprawnia użytkownika do odebrania zakładu bez ryzyka do kwoty maksymalnej 50 PLN. Jego minimalna wartość to z kolei 20 PLN. Ostateczna wysokość uzależniona jest od stawki pierwszego kuponu.

Należy bowiem zalogować się na swoje konto online i postawić zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami o kursie łącznym co najmniej 2,20. W razie przegranej organizator akcji zwróci stawkę.

Ten swoisty cashback zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym i będzie podlegał obrotowi w zakładach sportowych zgodnie z regulaminem promocji, który znajduje się na portalu internetowym BetFan.

BetFan kod promocyjny

Bonusy na start bukmachera Betfan

Opisany powyżej zakład bez ryzyka nie jest jedyną promocją, jaka została przygotowana dla nowych graczy. BetFan ma też tradycyjną ofertę powitalną w formie bonusu od pierwszej wpłaty.

Choć sformułowanie „bonus” nie jest do końca precyzyjne, bo mowa o premiach 100% aż od trzech pierwszych depozytów. Każda de facto o równowartości maksimum 1 000 PLN.

Nowi gracze mogą również wziąc udział w akcji dla stałych graczy – „Bez Podatku Extra”. W jej ramach można grać de facto bez podatku. Oczywiście po spełnieniu kilku warunków.

Bonusy do wygranych wynoszą +14% lub nawet +20% do wygranych. Pierwszy wariant dotyczy kuponów z minimum dwoma zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 2,00. Drugi z 4 o kursie łącznym co najmniej 4,00.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.