Nowi gracze marki Betfan mogą skorzystać z kodu promocyjnego, dzięki któremu poza standardowym bonusem powitalnym można zgarnąć również zakład bez ryzyka. Na czym to polega?

Zakład bez ryzyka w BetFan

Kod promocyjny Betfan 2020

Pierwszą premię na start w Betfan, w postaci tytułowego zakładu bez ryzyka, można zgarnąć tak naprawdę już podczas rejestracji internetowego konta bukmacherskiego.

Wystarczy w odpowiednim polu podczas wypełniania formularza w serwisie online wpisać ekskluzywny kod promocyjne o treści: „BETFAN„.

Dostępny w Betfan kod promocyjny jest wyjątkowo łatwy do zapamiętania. Między innymi właśnie dlatego korzysta z niego tak dużo osób. Oczywiście, nie bez znaczenia jest także kasa, którą odbiera się później, ale o tym już za chwilę.

Kod promocyjny BetFan 2019

Betfan zakład bez ryzyka 100 zł

Kod bonusowy uprawnia użytkownika do odebrania zakładu bez ryzyka do kwoty maksymalnej 100 PLN. Jego minimalna wartość to z kolei 20 PLN. Ostateczna wysokość uzależniona jest od stawki pierwszego kuponu.

Jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać z tej promocji? Zalogować się na swoje konto online i postawić zakład z przynajmniej dwoma zdarzeniami o kursie łącznym co najmniej 2,20. W razie przegranej organizator akcji zwraca stawkę.

Cashback zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym i będzie podlegał obrotowi w zakładach sportowych zgodnie z regulaminem promocji, który znajduje się na portalu internetowym Betfan.

Bonusy na start. Oferta powitalna Betfan

Betfan bez podatku
Betfan bez podatku

Opisany powyżej zakład bez ryzyka nie jest jedyną promocją, jaka została przygotowana dla nowych graczy. Betfan ma też tradycyjną ofertę powitalną w formie bonusu od pierwszej wpłaty.

Choć sformułowanie „bonus” nie jest do końca precyzyjne, bo mowa o premiach 100% aż od trzech pierwszych depozytów. Każda o równowartości maksimum 1 000 PLN.

Obstawianie bez podatku w Betfan

Nowi gracze mogą również wziąć udział w akcji dla stałych graczy – „Bez Podatku Extra”. W jej ramach możliwe jest obstawianie meczów bez podatku, czyli z większymi wygranymi.

Bonusy do wygranych w przypadku obstawiania bez podatku to 14% ekstra. Łatwo policzyć, ile dokładnie można dzięki nim zgarnąć i jak przekłada się to na zyski roczne czy miesięczne.

Z oferty bez podatku można skorzystać więcej niż jeden raz i nie jest ona dostępna tylko dla osób, które dopiero co założyły konto typerskie. Aktualnie jest to jedna z ofert cieszących się największym zainteresowaniem obstawiających.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy obstawianie w Betclic jest trudne?
Następny artykułJak obstawiać mecze i nie tracić pieniędzy?